Benard Maumo

Bonuset më të mira të mirëseardhjes me kartën e pagesës për lojtarët e lotove në internet në maj 2023
2023-05-09

Bonuset më të mira të mirëseardhjes me kartën e pagesës për lojtarët e lotove në internet në maj 2023

Kartat e pagesave si Amex, Visa dhe Mastercard janë padyshim opsionet bankare më të pranuara në iGaming. Por gjetja e bonusit ideal të mirëseardhjes në faqet e rregulluara të lojërave të fatit të lotarisë mund të jetë sfiduese. Kjo është arsyeja pse ky postim ka hulumtuar tre më të mirët bonuse të mirëseardhjes së lotarisë për depozitat me karta pagese në muajin maj.

Yggdrasil hap portat e ferrit me gëlltitjen e dobët
2023-05-04

Yggdrasil hap portat e ferrit me gëlltitjen e dobët

Lojëra Yggdrasil, një furnizues i famshëm i lojërave elektronike dhe lojëra llotarie, është gjithmonë në studio për të publikuar lojëra elektronike të reja javore për video. Titulli i tij i fundit është Devour the Weak, i cili është vendosur në gropat e ferrit ku demonët dhe ferri i nxehtë janë rendi i ditës. Por ata që mund të shpëtojnë nga ferri do të marrin një çmim që do të ndryshojë jetën.

Konkurroni për Çmimet Cool në Turneun e Lotarisë së Lucky Bird Casino
2023-05-02

Konkurroni për Çmimet Cool në Turneun e Lotarisë së Lucky Bird Casino

Jeni adhurues i lojës së lotarive online? Atëherë duhet të dini se sa sfiduese mund të jetë gjetja e një turneu llotarie. Për këtë arsye, duhet ta mbani këtu, pasi LottoRanker do t'ju prezantojë me disa nga turnetë javore më emocionuese të lotarisë për t'u bashkuar. Rishikimi i kësaj jave do të zhvesh turneun në vazhdim Golden Reels në Lucky Bird Casino.