Lajme

February 16, 2024

Bashkohuni me Lotarinë Pompey dhe Mbështetni Akademinë dhe Komunitetin

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Prezantimi

Faleminderit të gjithë anëtarëve të Lotarisë Pompey që vazhdojnë të ndihmojnë në mbledhjen e fondeve për akademinë. Lotaria Pompey ka krijuar një fond çmimesh për të festuar 125 vjetorin e klubit.

Bashkohuni me Lotarinë Pompey dhe Mbështetni Akademinë dhe Komunitetin

Jackpot

Shorti i kësaj jave nuk pati një fitues xhekpoti, kështu që çmimi shkon në 3,023 £. Numrat e xhekpotit për këtë javë ishin 7, 10, 11 dhe 23.

Çmime £ 125

Urime fituesve të mëposhtëm të çmimeve prej 125 £:

  • K0962 Nigel Holder
  • F3274 Victoria Murr
  • K4554 Steve Randell

Përditësoni adresën tuaj

Nëse jeni anëtar i Lotarisë Pompey dhe keni ndryshuar kohët e fundit adresën tuaj, ju lutemi dërgoni email lottery@pompeyfc.co.uk në mënyrë që ne të mund të përditësojmë të dhënat tona.

Bashkohuni me Lotarinë Pompey

Dëshironi të jeni një fitues javor? Bashkohuni me Lotarinë Pompey! Mënyra më e lehtë për t'u bashkuar është të regjistroheni në internet nëpërmjet portalit tonë të sigurt të pagesave.

Rezultatet e barazimit të mëparshëm

Për të parë rezultatet nga shorti i mëparshëm, klikoni këtu.

Qëndroni të lidhur

Mos harroni të ndiqni faqet tona në Twitter dhe Facebook për të mësuar lajmet e lotarisë, përmbajtje ekskluzive të mediave sociale dhe më shumë.

Njoftimi i çmimit

Zyra e lotarisë do të njoftojë automatikisht të gjithë fituesit me postë dhe çmimet do të paguhen me çek.

Informacioni i Kontaktit

Për çdo pyetje të mëtejshme, ju lutemi kontaktoni zyrën e lotarisë në 0333 320 8525.

Bashkohuni me Ekipin e Lotarisë Pompey

Lotaria Pompey aktualisht është duke rekrutuar për role të ndryshme, duke përfshirë:

  • Ambasadorët e Lotarisë
  • Shitjet e Lotarisë së Mikpritjes
  • Shitjet e Lotarisë së Stadiumit

Kandidatët e suksesshëm do të jenë miqësorë, të vetë-motivuar, të personalizuar, të besueshëm dhe të gatshëm për t'iu afruar njerëzve. Do të ofrohen norma të shkëlqyera pagese dhe trajnim i plotë.

Për të shprehur interesin tuaj në cilindo nga pozicionet e listuara më sipër, ju lutemi dërgoni email lottery@pompeyfc.co.uk ose telefononi 07760 820449.

Ju lutemi vini re, për shkak të legjislacionit, ne mund t'i ofrojmë këto pozicione vetëm për kandidatët mbi moshën 18 vjeç.

Mbështetja e Akademisë dhe Komunitetit

Të gjitha fondet e krijuara nga Lotaria Pompey i dhurohen Akademisë Pompey dhe Pompeit në Komunitet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Nga gërvishtja në Jackpot: Fitimi 300,000 dollarë i një gruaje nga Karolina e Jugut
2024-04-15

Nga gërvishtja në Jackpot: Fitimi 300,000 dollarë i një gruaje nga Karolina e Jugut

Lajme