Lajme

August 7, 2023

BetGames nis lojën e saj inauguruese të Lotarisë Online Instant Lucky 7

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

BetGames, një furnizues kryesor i lojërave të fatit në internet, ka njoftuar një shtesë tjetër në listën e saj të fluturimit, Instant Lucky 7. Është një lojë lotarie e menjëhershme që shënon hyrjen e BetGames në tregun e lotarisë. Kompania ka thënë se loja është krijuar për të përmbushur nevojën në rritje të klientëve për këtë shërbim lojrash.

BetGames nis lojën e saj inauguruese të Lotarisë Online Instant Lucky 7

Furnizuesi i softuerit ka njoftuar planet për të lançuar Instant Lucky 7 në të gjitha tregjet e tij të rregulluara. Loja do t'u ofrojë lojtarëve një përvojë unike të lotarisë me frekuencë të lartë dhe me çmim të lartë për të rritur angazhimin dhe mbajtjen.

Në këtë publikim të ri, BetGames ka marrë një nga më të njohurit e saj lojra kazino dhe e ripërpunoi atë në një produkt dinamik, me ritme të shpejta, i orientuar drejt përmbushjes së nevojave të klientëve të etur për këtë përvojë. Instant Lucky 7 merr frymëzim nga versioni më i gjatë i kompanisë, produkti klasik i lotarisë.

Instant Lucky 7 është i pari i animuar plotësisht i kompanisë lojë lotarie, me një paketë me të dhëna të ulëta prej vetëm 3 MB. Kjo lojë llotarie e thjeshtë për t'u luajtur u jep lojtarëve potencialin për të fituar 200,000 herë shumën origjinale. Barazimet e lojës ndodhin çdo minutë dhe do të jenë të disponueshme 24/7 faqet e rregulluara të lotarisë.

BetGames ka qenë në një përpjekje të tepruar për të lënë gjurmë në sektorin e lotarisë online. Në prill 2022, BetGames dhe BetWay nënshkruan një marrëveshje për të furnizuar operatorin me një studio llotarie të markës.

Kompania ka deklaruar se planifikon të nxjerrë lojëra të shumta në vitin 2023, kryesisht lojëra kazino live. Biblioteka e tregtarëve të drejtpërdrejtë të BetGames aktualisht përmban tituj me performancë më të mirë si:

  • Rrota e fatit
  • Bast në Baccarat
  • Lufta e basteve

Duke komentuar lojën e re të lotarisë, CPO e BetGames, Ian Catchick, tha:

"Ne po marrim atë që kemi mësuar nga hulumtimi ynë i thelluar i tregut me lançimin tonë jashtëzakonisht të suksesshëm të Twain Sport dhe po zbatojmë këtë pasqyrë në elementët kryesorë të produkteve tona tradicionale. Natyra me frekuencë të lartë të Instant Lucky 7 është një stil loje që po bëhet gjithnjë e më shumë e përhapur në mesin e lojtarëve në konsumin e tyre argëtues, kështu që të kesh një produkt loto që plotëson këto kërkesa është një pjesë kyçe e strategjisë sonë për pjesën e mbetur të vitit 2023. Është e para në një varg lojërash të reja për të cilat ne jemi vërtet të ngazëllyer dhe jemi të vendosur për të shijuar një H2 të ngarkuar të publikimeve të përmbajtjes."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Nga gërvishtja në Jackpot: Fitimi 300,000 dollarë i një gruaje nga Karolina e Jugut
2024-04-15

Nga gërvishtja në Jackpot: Fitimi 300,000 dollarë i një gruaje nga Karolina e Jugut

Lajme