Yggdrasil hap portat e ferrit me gëlltitjen e dobët

Lajme

2023-05-04

Benard Maumo

Lojëra Yggdrasil, një furnizues i famshëm i lojërave elektronike dhe lojëra llotarie, është gjithmonë në studio për të publikuar lojëra elektronike të reja javore për video. Titulli i tij i fundit është Devour the Weak, i cili është vendosur në gropat e ferrit ku demonët dhe ferri i nxehtë janë rendi i ditës. Por ata që mund të shpëtojnë nga ferri do të marrin një çmim që do të ndryshojë jetën. 

Yggdrasil hap portat e ferrit me gëlltitjen e dobët
  • Devour the Weak luhet në 5 bobina dhe 3 rreshta me 243 mënyra fituese. Kjo padyshim do të thotë lojtarët në faqet kryesore të lojërave të fatit duhet të përputhen me simbolet në rrotullat ngjitur në vend që të përdorin linja bastesh.
  • Lojtarët duhet të mbledhin të paktën tre simbole pagese për të marrë një pagesë. Ikonat e kartës 10-A janë ikonat me pagesë të ulët, ndërsa e kuqja, e verdha, bluja dhe jeshile e përbindshme e ferrit janë ikonat premium. Këto simbole mund t'i shpërblejnë lojtarët me deri në 2 herë bast.

Aksioni i nxehtë përvëlues sapo ka filluar. Pas krijimit të një kombinimi fitues, mekaniku i Ortekut do të aktivizohet, duke hequr të gjitha simbolet fituese dhe duke i zëvendësuar ato me të reja. Kjo vazhdon sa herë që keni një kombinim fitues, duke ju afruar fitores së madhe.

Ndërkohë, të gjitha simbolet janë ndezur Gllabëroni të dobëtit kanë versionet e tyre të shtrirë dhe nëse dikush zhduket pas një rrotullimi të suksesshëm, një simbol wild do ta zëvendësojë atë. Nëse gjashtë simbole të shtrirë shkatërrohen në një ortek, shpërblimi është dhjetë rrotullime falas.

Gjatë modaliteti i rrotullimeve falas, një shumëzues i x6 fillon Ortekun, duke u rritur në 666x me çdo fitore të suksesshme. Dhe nëse simbolet e shtrirë shfaqen në tre bobinat qendrore, ato do të shndërrohen në të egra, gjë që mund të rezultojë në një pagesë deri në 10,000x të aksioneve.

Lojtarët që duan të kalojnë shpejt në nivelin tjetër mund të aktivizojnë Bastin e Artë, duke u dhënë atyre një nga gjashtë simbolet hekse që u nevojiten për të nisur rrotullimet falas. Ky bonus mund të aktivizohet me një Blerje Bonus, ose kushton 100x për rrotullime falas me një shumëzues 7x ose 666x për një shumëzues 33x.

Shefi i produkteve dhe programeve të Yggdrasil Gaming, Stuart McCarthy, komentoi:

"Ky slot i ri emocionues nuk është për njerëzit e dobët, me një temë fantastike me karaktere demonike që janë krijuar bukur për një përvojë gjithëpërfshirëse. Mezi presim të shohim lojtarët të hanë simbole me pagesë të ulët dhe të fillojnë të grumbullojnë fitore mbresëlënëse nëpërmjet ikona me gjashtëkëndësha, shumëzues fitues dhe rrotullime falas".

Të rejat e fundit

Bonuset më të mira të mirëseardhjes me kartën e pagesës për lojtarët e lotove në internet në maj 2023
2023-05-09

Bonuset më të mira të mirëseardhjes me kartën e pagesës për lojtarët e lotove në internet në maj 2023

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet
Luaj tani
Lucky Bird Casino
Lucky Bird Casino