PlayHugeLotto : Rishikimi i Ofruesit të Lotarisë

PlayHugeLottoResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonusJackpot në dispozicion!
Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
Gama e gjerë e Lotarive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
Gama e gjerë e Lotarive
PlayHugeLotto is not available in your country. Please try:
Diego Garcia
ReviewerDiego GarciaReviewer
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker
Bonuses

Bonuses

Dhurata të mirëseardhjes

Si një dhuratë mirëseardhjeje, ofruesi i lotarisë në internet do t'i dërgojë lojtarit një biletë llotarie pa pagesë të Powerball të SHBA. Oferta Refer-a-Friend është një mënyrë tjetër fitimprurëse dhe relativisht e thjeshtë për të marrë një ofertë. Një lojtar do të marrë PESË Kupona SuperEna Max FALAS nëse bindin një nga miqtë e tij që të regjistrohet në faqen e lotarisë në internet.

Games

Games

Lotaritë e disponueshme në PlayHugeLotto

Që nga fillimi i saj, ofruesi i lotarisë online ka shpërndarë mbi 35 milionë bileta. Më shumë se gjysmë milioni njerëz kanë fituar si rezultat i procesit duke e bërë atë të jetë në mesin e lotaria më e mirë në internet për klientët. I njohur fillimisht si playUKlottery, produkti kryesor i PlayHugeLotto ishte Lotaria Kombëtare e Mbretërisë së Bashkuar, e cila lejoi jorezidentët të merrnin pjesë.

Faqja e lotarisë në internet ka shumë mënyra të ndryshme për të luajtur. Quick Picks u lejon përdoruesve të saj të krijojnë numra të rastësishëm me një shtypje të vetme të një butoni. Bundle Play i lejon klientët të blejnë bileta për disa llotari për një periudhë kohore. Rapid Play është metoda më e thjeshtë për të hyrë në lotarinë tuaj të preferuar me hyrje të shtrira. Përdoruesit mund të përdorin veçorinë Intelliplay për të krijuar rregullat e tyre që do t'i vendosin automatikisht në llotari nëse plotësohen disa kushte.

Strategjia

Për të luajtur lojëra loto, gjithçka që i nevojitet lojtarit është fat, pasi nuk ka nevojë për strategji. Pra, nëse dikush mendon se ka marrë atë që duhet për të arritur xhekpotin, ai nuk duhet të presë më për të filluar të luajë. Është gjithashtu e paligjshme për këdo nën moshën 18 vjeç të marrë pjesë në një lotari online. Nëse një lojtar gënjen për moshën e tij, ai nuk do të jetë në gjendje të pretendojë fitimet e lotarisë në internet sepse ofruesi i lotarisë në internet do të duhet të shohë ID-në e tij.

Lotaritë nuk janë forma e vetme e zbavitjes në dispozicion të lojtarëve në faqen e lotarisë në internet. Kartat gërvishtëse, Fitimet e Menjëhershme dhe Jackpot-et janë gjithashtu të disponueshme me ofruesin. Ekziston një shans i mirë që një biletë lotarie të futet pa marrë parasysh se ku është lojtari ose sa është ora, falë pamjes miqësore për celularin e faqes.

PlayHugeLotto ofron akses në 17 llotari të ndryshme në mbarë botën, duke përfshirë:

 • Miliona Euro
 • Powerball Plus
 • La Primitiva
 • Jackpot Euro
 • SuperEna Max
 • SuperEna Lotto
 • Mega Miliona në Maksim
 • Megamilionë
 • Krishtlindjet në El Gordo.
 • Mega Sena
 • Lotaria në Mbretërinë e Bashkuar
 • Oz Lotto
 • Lotaria për mbledhjen e fondeve El Nino
 • Powerball
 • France Loto
 • Oz Power Ball
 • Loto 6aus49
 • ElGordo
EuroMillionsEuroMillions
+10
+8
Mbyll

Software

PlayHugeLotto gjithashtu bashkëpunon me ofruesit kryesorë të softuerëve në industri për t'ju ofruar përvojën më të mirë të mundshme të lojërave. Ata përdorin , për të fuqizuar lojërat e tyre të lotarisë, duke siguruar grafikë me cilësi të lartë dhe lojë të pakufizuar.

Payments

Payments

Ka një shumëllojshmëri zgjedhjesh të besueshme për pagesa e lotarisë online në varësi të nevojave të lojtarëve. Euro, sterlina britanike dhe dollari amerikan pranohen të gjitha në faqen e lotarisë në internet. Lojtarët pritet të depozitojnë midis $5 dhe $15 si minimum. Shuma përcaktohet nga vendndodhja e tyre dhe gjithashtu mënyra e pagesës që ata zgjedhin. Visa/MasterCard, Astropay, Directa24, Neteller, Skrill, Interac, Smart2Pay, Jeton, Paysafecard, InovaPay, NeoSurf dhe Bitcoin janë të gjitha opsione për depozita. Fondet do të kreditohen në llogarinë e përdoruesit menjëherë.

Deposits

Depozitimi i parave në PlayHugeLotto është i thjeshtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në seksionin e arkëtarëve të faqes së internetit përpara se të ndiqni udhëzimet për të lidhur mënyrën tuaj të pagesës. Pas kësaj, futni shumën e depozitës dhe më pas konfirmoni transaksionin.

Withdrawals

Fitimet mund të blihen nga llogaritë e verifikuara në internet dhe nuk ka kërkesë maksimale për tërheqje. Lojtarëve do t'u kërkohet të bëjnë një tërheqje minimale prej $10 kur bëhet fjalë për arkëtimin e fondeve të tyre. Transfertat bankare, Neteller, Skrill dhe Astropay janë disa nga opsionet e tërheqjes.

Tërheqjet janë të shpejta dhe të lehta, dhe lojtarët mund të marrin para brenda 1-5 ditëve të punës pa tarifa të fshehura. Përfaqësues miqësorë dhe të përkushtuar të shërbimit ndaj klientit janë të disponueshëm përmes bisedës, emailit dhe telefonit në vend. Me fillimin e vizatimeve, një faqe e përditësuar e rezultateve do të zbulojë numrat fitues, si dhe komunikim të detajuar.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarë online të lotarisë nga e gjithë bota shkoni te PlayHugeLotto. Platforma është në dispozicion në anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, çekisht, hungarisht, polonisht, rumune, spanjisht, brazilianisht dhe portugalisht. Nëse një lojtar jeton në një nga vendet e mësipërme, ai ka të drejtë të luajë.

Është thelbësore të kuptohet se shumica e kazinove në internet kanë disa kufizime dhe ky ofrues i lotarisë në internet ka një listë të gjatë të kombeve që nuk lejohen të luajnë. Fatkeqësisht, lojtarë nga Afganistani, Spanja, Samoa Amerikane, Curacao, Republika Çeke, Porto Riko, Guam, Hungaria, Kosova, Suedia, Jamahiria Arabe Libiane, Koreja e Veriut, Holanda, Nigeri, Pakistani, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Norvegjia , Finlanda, Australia, Antilet Hollandeze dhe Afrika e Jugut nuk do të mund të hyjnë në sajt. Sidoqoftë, mund të përdorni shërbime të njohura VPN për të lundruar rreth këtyre kufizimeve.

Gjuhët

PortugezePT
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

PlayHugeLotto është plotësisht i licencuar dhe i rregulluar. Licenca e ofruesit është ndër më të respektuarat në industrinë e iGaming, duke dëshmuar se kazinoja është e përkushtuar ndaj sigurisë dhe transparencës. Kjo është arsyeja pse mund të jeni të sigurt për drejtësinë e organizimit të lojës.

Security

Siguria dhe siguria janë gjërat më të rëndësishme për sitin, i cili funksionon vetëm me procesorët më të mirë të pagesave dhe enkripton të gjithë faqen me teknologji të fundit të kriptimit.

Responsible Gaming

PlayHugeLotto e merr seriozisht lojën e përgjegjshme. Faqja e lojërave të fatit promovon praktika të sigurta të lojërave, me mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave. Do të gjeni mjete të përgjegjshme të lojërave si kufijtë e depozitave, periudhat e pushimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Plus, PlayHugeLotto do t'ju ndihmojë të kontaktoni shpejt organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për mbështetje të menjëhershme profesionale për problemet e fatit.

About

About

PlayHugeLotto është një llotari në internet me bazë në Qipro me një licencë lojrash Curaçao. Panagiotis Skoyridis është CEO i Secure View Services Limited, firma mëmë e lotarisë online. Regjistruesi i Kompanive të Qeverisë Zyrtare të Qipros i ka caktuar kësaj kompanie të kufizuar të Qipros numrin e regjistrimit HE149654.

Që nga viti 1998, faqja e llotarisë në internet ka lejuar pjesëmarrësit në të gjithë botën të hyjnë dhe të fitojnë jackpote të mëdha nga një shumëllojshmëri llotarish kryesore. PlayHugeLotto është ndër kompanitë më të mira të lotarisë në internet që punojnë në këtë mënyrë, megjithëse nuk zotërojnë gara loto.

Ato ofrojnë një platformë për përdoruesit për të blerë bileta lotarie dhe për të futur numra në një shumëllojshmëri garash që mbahen çdo ditë në të gjithë botën në faqen e tyre të lotarisë në internet. Të luash lojëra në internet është bërë popullore dhe në përgjithësi është e sigurt, e besueshme dhe e lehtë. Është e thjeshtë dhe e shpejtë për të blerë bileta llotarie në internet; nuk keni nevojë të shkoni te një shitës lokal. Ofruesi i shërbimit u jep njerëzve akses në llotaritë ndërkombëtare më emocionuese në botë, të cilat ata mund t'i luajnë nga komoditeti i shtëpive të tyre duke vizituar faqen e lotarisë në internet.

Ofruesi i vlerësuar me pesë yje

Klientët i kanë dhënë lotarisë online një vlerësim me pesë yje, duke e bërë atë në krye të tregut. Ata kanë arritur të bëjnë një përzierje të mirë midis fuqisë dhe thjeshtësisë. Ata kanë bërë shumë përpjekje për ta bërë faqen e tyre miqësore për përdoruesit për klientët nga e gjithë bota. Nëse lojtarët kanë ndonjë problem, një anëtar i stafit ekspert të faqes së lotarisë në internet është aty për t'i ndihmuar ata 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000

Account

Regjistrimi në PlayHugeLotto

Për të përdorur shërbimet e PlayHugeLotto, së pari duhet të regjistrohet një llogari. Në faqen e internetit, krijimi i një llogarie është i thjeshtë.

 • Për të luajtur llotarinë, fillimisht krijoni një llogari në faqen e lotarisë në internet dhe identifikohuni.
 • Përpara se dikush mund të krijojë një llogari. Ata do të duhet të kenë një adresë emaili dhe një numër telefoni.
 • Një lidhje verifikimi dhe kodi do të dërgohen në numrin e telefonit dhe adresën e emailit të përdoruesit pasi të plotësojnë formularin.
 • Më pas, përdoruesi do të zgjedhë shortin në të cilin dëshiron të marrë pjesë duke klikuar në ndonjë nga lidhjet LUAJ TANI.
 • Ata do të çohen në një bllok lojërash për atë lojë specifike llotarie. Ata mund të zgjedhin numrat e tyre ose të përdorin butonin QUICK PICK për të zgjedhur menjëherë një grup numrash të prodhuar në mënyrë të rastësishme.
 • Për të shtuar më shumë hyrje, zgjidhni butonin e djathtë të lëvizjes dhe klikoni mbi të. Dikush mund të zgjedhë gjithashtu periudhën e tërheqjes për hyrjet e tyre dhe kohëzgjatjen e kohës që ata duan që numrat e tyre të ekzekutohen.
 • E tëra që mbetet është që një lojtar të klikojë butonin "SHTO NË KORT" dhe të vazhdojë te "PLOTËRORI" pasi të ketë zgjedhur numrat e tij dhe ditët e tërheqjes.
 • Vazhdoni te Pagesa pasi të keni kontrolluar dy herë hyrjet e zgjedhura. Nëse dikush fiton, ata do të marrin një email, ose një telefonatë nëse fitimet i kalojnë 200 £. Pagesa e lotarisë në internet më pas do të ngarkohet menjëherë në llogarinë e përdoruesit.

Support

Ekziston një ekip mbështetës i aftë, i këndshëm dhe shumëgjuhësh i disponueshëm në faqen e lotarisë në internet. Ekziston edhe një opsion i bisedës live. Kur një lojtar zgjedh të luajë në këtë faqe llotarie në internet, ai duhet të dijë gjithashtu se zakonisht ka shërbimin ndaj klientit në dispozicion shtatë ditë në javë.

Kontaktet

Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme në faqen e internetit në https://www.playhugelottos.com/
Facebook; https://www.facebook.com/playhugelottos/
Cicëroj: https://www.twitter.com/playhugelottos

Tips & Tricks

Përpara se të filloni të luani në çdo faqe llotarie në internet, duhet të zotëroni disa këshilla dhe truke për të rritur shanset tuaja për të fituar. Zgjedhja e një ofruesi me reputacion dhe të besueshëm, si PlayHugeLotto , është jetike për të shmangur lojën me rezultate të manipuluara. Gjithmonë konsideroni një ofrues me një reputacion të fortë dhe vlerësime pozitive midis lojtarëve të lotarisë. Përveç kësaj, merrni parasysh shumëllojshmërinë e lojërave të disponueshme në një faqe lojrash. Sigurohuni që ofruesi të ofrojë një listë të gjerë lojrash, duke përfshirë lojërat tuaja të preferuara të lotarisë dhe lojërat e tjera tradicionale të kazinosë. PlayHugeLotto ka disa opsione të shkëlqyera si Bileta gërvishtëse .

Promotions & Offers

Ofruesi i lotarisë online ofron gjithashtu një shumëllojshmëri promovimesh të ndryshme, duke përfshirë zbritjet, bonuset e depozitave, blini një, merrni një falas dhe shumë më tepër. Një lojtar duhet t'i ndjekë ata në faqet e mësipërme të mediave sociale për të qëndruar të informuar për atë që ata kanë për të ofruar. Përndryshe, mund të vazhdoni të kontrolloni faqen e internetit për të parë se çfarë del.

About the author
Diego Garcia
Diego Garcia
About

Diego Garcia, i njohur me dashuri si "Lotto Luminary" në LottoRanker, sjell një perspektivë të re nga zemra e Buenos Aires në botën e llotarive. Me një sy të mprehtë për detaje, ai rishikon me përpikëri platformat e lotarisë, duke siguruar transparencë, drejtësi dhe vlerë për lojtarët në mbarë botën.

Send email
More posts by Diego Garcia