Na kontaktoni

David O'Reilly
PublisherDavid O'ReillyPublisher
WriterArdit KrasniqiWriter

Ne jemi gjithmonë këtu për t'ju ndihmuar nëse keni një pyetje ose keni diçka për të raportuar. Ju lutemi mos hezitoni të na shkruani për shqetësimet tuaja.

Jemi në dispozicion nga e hëna në të premte. Ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur.

Na kontaktoni sot ose shkruani tek casinos@casinorank.com

About the author
David O'Reilly
David O'Reilly
About

David "LuckyLotto" O'Reilly, nga brigjet e diellit të Australisë, është truri i LottoRank. Me një mendje analitike dhe një zemër lojtari, ai ka transformuar mënyrën se si entuziastët e lotarisë i qasen pasionit të tyre, duke ofruar njohuri dhe strategji si askush tjetër.

Send email
More posts by David O'Reilly