Lajme

May 9, 2023

Bonuset më të mira të mirëseardhjes me kartën e pagesës për lojtarët e lotove në internet në maj 2023

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kartat e pagesave si Amex, Visa dhe Mastercard janë padyshim opsionet bankare më të pranuara në iGaming. Por gjetja e bonusit ideal të mirëseardhjes në faqet e rregulluara të lojërave të fatit të lotarisë mund të jetë sfiduese. Kjo është arsyeja pse ky postim ka hulumtuar tre më të mirët bonuse të mirëseardhjes së lotarisë për depozitat me karta pagese në muajin maj.

Bonuset më të mira të mirëseardhjes me kartën e pagesës për lojtarët e lotove në internet në maj 2023

Bonusi i ndeshjes 1500$ i AgentLotto-s

Jo shume faqet e rregulluara të lotarisë online lejoni lojtarët të fitojnë deri në 1500 dollarë me depozitën e tyre të parë. Në AgentLotto, ju mund të fitoni një shumë të ngjashme të kredituar në katër këste. Me fjalë të tjera, bonusi jepet në katër depozitat tuaja të para. Dhe për ta bërë marrëveshjen edhe më të ëmbël, AgentLotto hedh deri në 200 bonus i rrotullimeve falas. Më poshtë është struktura:

 • Depozita e parë: 100% deri në 300 dollarë + 70 rrotullime falas.
 • Depozita e dytë: 125% deri në 500 dollarë + 50 rrotullime falas.
 • Depozita e tretë: 100% deri në 300 dollarë + 30 rrotullime falas.
 • Depozita e katërt: 130% deri në 400 dollarë + 50 rrotullime falas.

Lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 dollarë për të kërkuar shpërblimin dhe për ta aktivizuar atë brenda pesë ditëve. Përveç kësaj, çdo bonus rrotullimi falas ka një vlerë bast prej 0,2 dollarësh me një kërkesë bastesh 35 herë. Kërkesa e bastit për bonusin e depozitës së ndeshjes është pak më e lartë në 40x. 

100% e MozzartBet deri në lei 2023 + 200 rrotullime falas

Nëse jetoni në Rumani, MozzartBet's bonus i depozitës së ndeshjes që mund të arrijë në 2023 lei duhet të jetë opsioni juaj i preferuar këtë muaj. Për të kërkuar këtë bonus, kumarxhinjtë duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 43 lei, duke përfshirë një tarifë prej 2%. Duhet të futni gjithashtu kodin e bonusit MZZ100 për të aktivizuar shpërblimin. Dhe, sigurisht, ka 200 rrotullime falas për t'u përdorur në Sweet Bonanza nga Pragmatic Play. 

Më poshtë janë termat dhe kushtet e përgjithshme të bonusit:

 • Lojtarët mund të tërheqin fitimet pasi plotësojnë një kërkesë 5x të bastit.
 • Vetëm depozitat e kartës së kreditit/debitit kualifikohen për bonus.
 • Fitimet me rrotullim falas kanë një kërkesë për kthim 35x.
 • Shuma maksimale e fitimit të rrotullimit falas është 300 RON.

Bonusi i ndeshjes 100% i Lucky Bird Casino deri në 10 €

Lucky Bird Casino është një faqe kumari me bazë në Curacao me lojëra të ndryshme lotarie. Kjo faqe interneti mirëpret lojtarët e rinj me një bonus depozitimi 100% deri në 10 €. Bonusi i ndeshjes ka një kërkesë për bast 45x dhe një kufi maksimal bast prej 2 €. Për më tepër, çmimi maksimal që mund të merrni nga bonusi është 1000 €.

Ndërsa ky bonus mund të duket i vogël, faqja e internetit e plotëson atë me rrotullime falas në depozitat tuaja të mëvonshme si më poshtë:

 • Depozita e dytë prej të paktën 15 € – 15 rrotullime falas në Book of Kemet nga BGaming.
 • Depozita e tretë prej të paktën 40 € – 30 rrotullime falas në Pearl Diver nga Kendoo.
 • Depozita e katërt prej të paktën 70 € – 55 rrotullime falas në Magic Ball Multichance nga Booongo.

Vini re se ju mund të tërhiqni fitimet nga rrotullimet falas vetëm pasi të keni përmbushur një kërkesë për bast 45x. Ashtu si bonusi i depozitës së ndeshjes, rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 4 ditë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Jackpot Powerball rritet në 47 milion dollarë: Çfarë duhet të dini
2024-05-14

Jackpot Powerball rritet në 47 milion dollarë: Çfarë duhet të dini

Lajme