Lajme

February 14, 2024

Eksploroni verilindjen me oferta ekskluzive nga Lotaria Kombëtare

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Prezantimi

Nga data 9 deri më 17 mars, lojtarët e Lotarisë Kombëtare mund të kenë akses në një sërë ofertash emocionuese në Anglinë Verilindore. Duke paraqitur bileta të vlefshme në internet ose me pakicë të Lotarisë Kombëtare, karta gërvishtëse ose lojëra fituese të menjëhershme, lojtarët mund të gëzojnë hyrje falas dhe zbritje në atraksione të ndryshme.

Eksploroni verilindjen me oferta ekskluzive nga Lotaria Kombëtare

Eksploroni verilindjen

Gjatë këtij promovimi të veçantë, vizitorët mund të eksplorojnë pamjet mahnitëse të verilindjes. Pikat kryesore përfshijnë një vizitë në farin e parë me energji elektrike në South Tyneside dhe shtrirjen befasuese gjysmë milje të shkëmbinjve gëlqerorë të magnezit në Souter Lighthouse dhe The Leas.

Oferta emocionuese

Përveç këtyre mrekullive natyrore, ka edhe oferta fantastike të disponueshme në Muzeun Discovery në Newcastle. Vizitorët mund të shijojnë hyrjen falas në muze dhe të zbulojnë historinë magjepsëse të rajonit. Për më tepër, RSPB Salthome po ofron hyrje falas, duke lejuar entuziastët e natyrës të eksplorojnë rezervat e bukura të kafshëve të egra.

Dilni dhe përjetoni diçka të re

Darren Henley, Shefi Ekzekutiv i Këshillit të Arteve në Angli dhe Kryetar i Forumit Kombëtar të Lotarisë, inkurajon lojtarët të përfitojnë nga këto ditë me kosto të ulët dhe pa pagesë. Ai beson se duke përjetuar diçka të re, lojtarët mund të zgjerojnë horizontet e tyre dhe të krijojnë kujtime të qëndrueshme.

Planifikoni vizitën tuaj

Për të mësuar më shumë rreth vendeve pjesëmarrëse dhe ofertat e tyre, vizitoni faqen e internetit të Lotarisë Kombëtare. Mos e humbisni këtë mundësi për të eksploruar verilindjen dhe për të përfituar sa më shumë nga këto oferta ekskluzive!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Nga gërvishtja në Jackpot: Fitimi 300,000 dollarë i një gruaje nga Karolina e Jugut
2024-04-15

Nga gërvishtja në Jackpot: Fitimi 300,000 dollarë i një gruaje nga Karolina e Jugut

Lajme