Lajme

May 2, 2023

Konkurroni për Çmimet Cool në Turneun e Lotarisë së Lucky Bird Casino

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Jeni adhurues i lojës së lotarive online? Atëherë duhet të dini se sa sfiduese mund të jetë gjetja e një turneu llotarie. Për këtë arsye, duhet ta mbani këtu, pasi LottoRanker do t'ju prezantojë me disa nga turnetë javore më emocionuese të lotarisë për t'u bashkuar. Rishikimi i kësaj jave do të zhvesh turneun në vazhdim Golden Reels në Lucky Bird Casino.

Konkurroni për Çmimet Cool në Turneun e Lotarisë së Lucky Bird Casino

Çfarë është Turneu i Lotarisë Golden Reels të Lucky Bird Casino?

Golden Reels është një turne i brendshëm i lotarisë që ka vazhduar për pesë javë. Ngjarja filloi më 4 prill 2023 dhe do të përfundojë më 7 maj 2023. Ajo ka tre nivele ku lojtarët në faqja e lotarisë online mund të fitojë dhurata si telefona inteligjentë, orë inteligjente, altoparlantë të zgjuar, bonuset e kazinosë, dhe me shume. Shuma totale e çmimeve në këtë turne lotarie është 5,000 €. 

Niveli më i ulët i turneut të lotarisë është Niveli 1. Lojtarët mund të hyjnë në këtë nivel duke depozituar të paktën 100 € gjatë shortit për të fituar ndonjë nga çmimet e mëposhtme:

  • Një orë inteligjente Xiaomi me 3 pikë në tabelën e liderëve – 5 fitues.
  • Një altoparlant inteligjent JBL me 2 pikë në tabelën e drejtuesve - 10 fitues.
  • Bonus kazino prej 10 € me 1 pikë në tabelën e drejtuesve – 15 fitues.

Ju mund të bashkoheni në lotarinë e Nivelit 2 me një depozitë minimale prej €650 dhe të fitoni këto çmime: 

  • Një pastrues ajri Dyson me 6 pikë në tabelën e drejtuesve - 1 fitues.
  • Një smartphone Xiaomi me 5 pikë në tabelën e liderëve – 3 fitues.
  • 40 € bonus pa depozite me 4 pikë në tabelën e liderëve – 5 fitues.

Lojtarët që depozitojnë të paktën 1,500 € mund të bashkohen në Nivelin 3 të konkursit dhe të fitojnë cilindo nga këto shpërblime:

  • Një tabletë Samsung dhe 9 pikë lideri – 1 fitues.
  • Një aparat kafeje me 8 pikë liderësh – 3 fitues.
  • 70 € bonus pa depozite me 7 pikë lideri – 5 fitues.

Kërkesat e basteve të bonusit dhe kushte të tjera

Siç mund ta shihni, kazino ofron bonuse pa depozite në varësi të nivelit tuaj dhe shumës së depozitës. Megjithatë, ekziston një kërkesë 70x e basteve që duhet përmbushur përpara se të tërhiqni shumën e bonusit dhe çdo fitim prej saj. Pra, nëse fitoni bonusin prej 10 € në kazino, do t'ju duhet të vendosni bast 700 € për të kërkuar fitimet tuaja. 

Interesante, Kazino Lucky Bird lejon lojtarët të shkëmbejnë dhurata me çmime të tjera me vlerë të ngjashme. Kumarxhinjtë me fat gjithashtu mund të shkëmbejnë dhurata për para me kërkesa zero bastesh. Pra, nëse fitoni një telefon inteligjent Xiaomi, mund ta ndërroni me para në dorë dhe t'i tërheqni paratë menjëherë. Lojtarët e kualifikuar duhet të kontaktojnë menaxherin e llogarisë së tyre personale për të ditur rezultatin e shortit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Simptomat mund të ndikojnë në jetën tonë të përditshme, por trajtimi është i disponueshëm!
2024-05-20

Simptomat mund të ndikojnë në jetën tonë të përditshme, por trajtimi është i disponueshëm!

Lajme