Lotto 6/45 Results

Croatia Loto 6/45 është në dispozicion vetëm për t'u luajtur në Kroaci për momentin. Është një short dyjavor i tërhequr në orën 20:00 me orën lokale, të enjteve dhe të dielave. Mund të luhet online në faqen zyrtare të Hrvatska Lutrija, ose në cilindo nga shitësit e autorizuar të lotarisë në Kroaci.

Për koston prej 2 HRK (0,26 dollarë), lojtarët zgjedhin 6 numra nga 1-45 për një shans për të fituar në 5 nivele çmimesh. Nuk ka asnjë çmim të parë minimal, duke qenë i varur nga numri i shitjeve të biletave dhe mund të rrotullohet një sasi të pakufizuar herë.

Në short zgjidhen 6 topa të ndjekur nga 1 top bonus. Xhekpoti fitohet kur përputhen të 6 numrat e rregullt. Fituesit kanë 60 ditë për të bërë një kërkesë ose në një POS ose në zyrën kryesore të Hrvatska Lutrija në Zagreb. Shorti mund të shihet drejtpërdrejt në kanalin televiziv kroat, HTV 1, ose kanalin e tyre në YouTube. Lojtarët mund të kontrollojnë gjithashtu rezultatet e shortit në faqen zyrtare të internetit ose në një shitës lloto.

Flag

No matches found, please try:

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
  • Kazino me rul të lartë
  • Luajtur në shumë vende
  • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
  • Kazino me rul të lartë
  • Luajtur në shumë vende
  • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kur vjen puna për të gjetur një mënyrë të përshtatshme për të luajtur lojëra llotarie në internet, 1xBet është vendi ku duhet të shkoni! 1xBet është një Lotaria e themeluar mirë që u themelua në 2011 . Që atëherë, ajo ka fituar një reputacion pozitiv për të qenë i besueshëm dhe i besueshëm, duke ofruar një përzgjedhje të madhe lojërash, një sërë opsionesh pagese dhe një ekip miqësor të shërbimit ndaj klientit. Do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në këtë faqe interneti për të shijuar një përvojë të shkëlqyer të lojërave të lotarisë në internet.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

    Kur vjen puna për të gjetur një mënyrë të përshtatshme për të luajtur lojëra llotarie në internet, Lucky Bird Casino është vendi ku duhet të shkoni! Lucky Bird Casino është një Lotaria e themeluar mirë që u themelua në 2017 . Që atëherë, ajo ka fituar një reputacion pozitiv për të qenë i besueshëm dhe i besueshëm, duke ofruar një përzgjedhje të madhe lojërash, një sërë opsionesh pagese dhe një ekip miqësor të shërbimit ndaj klientit. Do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në këtë faqe interneti për të shijuar një përvojë të shkëlqyer të lojërave të lotarisë në internet.