Magnum 4D Results

Kjo lojë luhet në të gjithë Malajzinë dhe gjithashtu në Singapor. Lojtari zgjedh një numër katërshifror; kjo mund të jetë çdo gjë midis 0000 dhe 9999. Janë 23 numra të ndryshëm katërshifrorë që hidhen në short. Një lojtar duhet të përputhet me katër shifra për të fituar një çmim.

Numrat duhet të jenë në të njëjtin rend si në biletën e tyre. Çmimet janë gjithmonë të njëjta, dhe numri i biletave të shitura nuk ka dallim në çmim. E njëjta gjë vlen edhe për numrin e fituesve; kjo nuk do të zvogëlojë vlerën e çmimeve.

Ka shorte çdo të mërkurë, të shtunë dhe të dielë në orën 19:00 në Malajzi, sipas kohës lokale. Rezultatet publikohen menjëherë në disa faqe interneti në mënyrë që lojtarët të mund të zbulojnë menjëherë nëse bileta e tyre është fituese. Për të marrë pjesë kërkohet që të jeni të paktën 21 vjeç.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi