Mark Six Lottery Results

Mark Six Lottery është loja më e njohur e lotarisë në Hong Kong. Shortet zhvillohen 3 herë në javë të martën, të enjten dhe të shtunën dhe kushtojnë 10 HKD për hyrje. Lojtarët në Hong Kong mund të luajnë në degën zyrtare të basteve të Klubit të Jockey Hong Kongut (HKJC), në internet ose me telefon.

Lojtarët kudo në botë mund të luajnë online. Xhekpoti minimal është 8 milionë HKD, por mund të jetë deri në 100 milionë HKD për shkak të rrotullimeve të pakufizuara.

Lojtarët zgjedhin 6 numra nga një grup prej 49 dhe duhet të godasin të 6 numrat për të fituar xhekpotin. Shortet shfaqen drejtpërdrejt në kanalin ATV në orën 21:30 me orën lokale. Rezultatet mund të shihen gjithashtu në aplikacionin celular ose faqet e internetit. Fitimet duhet të pretendohen 60 ditë pas shortit dhe paguhen si shuma paushall pa taksa.

Çmimet mund të kërkohen në degët e HKJC, zyrat kryesore të HKJC, ose online në varësi të vendit ku është blerë bileta.

Flag

No matches found, please try:

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
  • Kazino me rul të lartë
  • Luajtur në shumë vende
  • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
  • Kazino me rul të lartë
  • Luajtur në shumë vende
  • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kur vjen puna për të gjetur një mënyrë të përshtatshme për të luajtur lojëra llotarie në internet, 1xBet është vendi ku duhet të shkoni! 1xBet është një Lotaria e themeluar mirë që u themelua në 2011 . Që atëherë, ajo ka fituar një reputacion pozitiv për të qenë i besueshëm dhe i besueshëm, duke ofruar një përzgjedhje të madhe lojërash, një sërë opsionesh pagese dhe një ekip miqësor të shërbimit ndaj klientit. Do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në këtë faqe interneti për të shijuar një përvojë të shkëlqyer të lojërave të lotarisë në internet.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

    Kur vjen puna për të gjetur një mënyrë të përshtatshme për të luajtur lojëra llotarie në internet, Lucky Bird Casino është vendi ku duhet të shkoni! Lucky Bird Casino është një Lotaria e themeluar mirë që u themelua në 2017 . Që atëherë, ajo ka fituar një reputacion pozitiv për të qenë i besueshëm dhe i besueshëm, duke ofruar një përzgjedhje të madhe lojërash, një sërë opsionesh pagese dhe një ekip miqësor të shërbimit ndaj klientit. Do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në këtë faqe interneti për të shijuar një përvojë të shkëlqyer të lojërave të lotarisë në internet.