On Numara Results

On Numara është një nga lotaritë më të njohura në Turqi dhe lojtarët mund të blejnë bileta për shortet që zhvillohen çdo të hënë dhe të premte. Shorti bëhet në orën 20:00 dhe këtë mund ta shikoni online. Megjithatë, rezultatet publikohen pothuajse menjëherë në disa uebfaqe të ndryshme.

Shorti përfshin numrat nga një deri në 80, dhe lojtari do të duhet të zgjedhë 22 nga këta numra. Për të fituar një çmim i parë, lojtari do të duhet të përputhet me të gjithë numrat. Shanset për të fituar xhekpotin kryesor janë tepër të larta, veçanërisht kur krahasohen me lotaritë në vende të tjera.

Ata që besojnë se kanë fituar një çmim do të duhet ta pretendojnë atë te shitësi me pakicë nëse është një çmim më i vogël ose nëpërmjet operatorit nëse kanë fituar çmimin kryesor të xhekpotit. Çmimet më të mëdha mund të marrin një kohë të shkurtër përpara se të paguhen.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi