Sportka Sazka Results

Sportka është një short i organizuar nga kompania Sazka në Republikën Çeke dhe hidhet 3 herë në javë të mërkurën, të premten dhe të dielën. Është i disponueshëm vetëm për banorët e Republikës Çeke dhe mund të blihet në POS ose në internet. Çdo lojë kushton 20 CZK, me mundësinë për të plotësuar 10 ndeshje për biletë.

Një çmim i parë mesatar është rreth 15 milionë CZK, por mund të jetë shumë më tepër pasi jackpoti mund të kthehet në një sasi të pakufizuar herë.

Lojtarët zgjedhin 6 numra nga 49, të cilët nëse përputhen do të fitojnë xhekpotin. Megjithatë, nëse një lojtar ka një biletë të plotë (të gjitha 10 ndeshjet e luajtura), ai ka një shans për të fituar super xhekpotin prej rreth 136 milionë CZK. Rezultatet mund t'i gjeni në kanalin televiziv CT1, nëpërmjet faqes zyrtare të internetit të Sazka, ose personalisht në shortin e drejtpërdrejtë në Studio Pokrok.

Çmimet pretendohen në POS, online, ose në selinë e Sazka-s në varësi të shumës së çmimit dhe vendit ku është blerë bileta.

Flag

No matches found, please try:

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Show less...Shfaq më shumë
Merr bonusin
  • Kazino me rul të lartë
  • Luajtur në shumë vende
  • Zgjedhja më e mirë e basteve
Show less...
Shfaq më shumë
  • Kazino me rul të lartë
  • Luajtur në shumë vende
  • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kur vjen puna për të gjetur një mënyrë të përshtatshme për të luajtur lojëra llotarie në internet, 1xBet është vendi ku duhet të shkoni! 1xBet është një Lotaria e themeluar mirë që u themelua në 2011 . Që atëherë, ajo ka fituar një reputacion pozitiv për të qenë i besueshëm dhe i besueshëm, duke ofruar një përzgjedhje të madhe lojërash, një sërë opsionesh pagese dhe një ekip miqësor të shërbimit ndaj klientit. Do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në këtë faqe interneti për të shijuar një përvojë të shkëlqyer të lojërave të lotarisë në internet.

Show less...Shfaq më shumë
Show less...
Shfaq më shumë

    Kur vjen puna për të gjetur një mënyrë të përshtatshme për të luajtur lojëra llotarie në internet, Lucky Bird Casino është vendi ku duhet të shkoni! Lucky Bird Casino është një Lotaria e themeluar mirë që u themelua në 2017 . Që atëherë, ajo ka fituar një reputacion pozitiv për të qenë i besueshëm dhe i besueshëm, duke ofruar një përzgjedhje të madhe lojërash, një sërë opsionesh pagese dhe një ekip miqësor të shërbimit ndaj klientit. Do të gjeni gjithçka që ju nevojitet në këtë faqe interneti për të shijuar një përvojë të shkëlqyer të lojërave të lotarisë në internet.