Jackpot.com Rishikoni

Age Limit
Jackpot.com
Jackpot.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Italiane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LotariaLotaria (9)
Cash4LifeEuroJackpotEuroMillionsIrish LotteryMega MillionsMega SenaOZ LottoPowerballSuperEnalotto
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transfer
EPS
Euteller
Internet Banking
Maestro
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SafetyPay
Skrill
Sofort
Trustly
UPI
Visa
WebMoney
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
India
Irlanda
Kanadaja
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (8)
Inspired
Microgaming
NetEnt
PariPlay
Play'n GO
Playtech
Quickspin
iSoftBet

Jackpot.com

Ofruesi i lotarisë në internet u themelua në vitin 2016 dhe është në pronësi dhe drejtuar nga Lottomatrix Ltd., një korporatë britanike. Është licencuar nga Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar me numrin e regjistrimit C73232 në Mbretërinë e Bashkuar.

Yariv Ron është bashkëthemeluesi dhe CEO i kompanisë. Kompania filloi si një faqe interneti e vogël, por ajo është rritur duke u bërë një nga faqet më të mira të llotarisë në internet. Edhe pse nuk është aq i madh sa faqet e tjera të lotarisë në internet, është në rrugën për t'u bërë një forcë për t'u marrë parasysh.

Faqja e lotarisë online u krijua me qëllimin kryesor për të kapitalizuar numrin në rritje të shërbimeve të basteve të lotarisë online. Pavarësisht se është një i sapoardhur në sektorin e pagesave të lotarisë online, Jackpot.com tashmë po ndërton një emër. Ai ofron një aplikacion celular të mirë-projektuar, miqësor për përdoruesit, me një numër në rritje të lojërave të lotarisë.

Çmimet e mëdha sigurohen nga kompani të njohura sigurimesh përmes platformës së kompanisë. Faqja e lotarisë online fokusohet në llotaritë online me jackpot të mëdha. Ai i lejon një lojtari të vë bast në rezultatet e disa prej lotarive më të njohura evropiane dhe amerikane.

Lotaritë e disponueshme në Jackpot.Com

Numrat e jackpot-it dhe probabiliteti për të fituar janë dy kriteret më të rëndësishme për kumarxhinjtë. Këto janë paraqitur thjesht nga faqja e llotarisë në internet dhe thjesht duhet të klikoni te furnizuesi për të parë secilën nga këto opsione. Është mjaft e drejtpërdrejtë dhe një lojtar udhëhiqet përmes procesit të lojës ose blerjes me lehtësi nga ky ofrues i lotarisë në internet.

Faqja është gjithashtu e dizajnuar mirë, e lehtë për t'u naviguar dhe tranzicionet janë të qetë. Funksionon për të gjithë dhe është ideal për individët që janë të rinj në bast sepse është shumë e vështirë të humbasësh. Aspekte të tjera të sajtit, të tilla si Na kontaktoni, Si të luani, Kushtet dhe Kushtet dhe Mbrojtja e lojtarit, mund të gjenden duke lëvizur poshtë në fund të faqes. Është e qartë, por shërbimi ndaj klientit mund të jetë edhe më i spikatur për lojtarët.

Me të vizituar faqen, dikush prezantohet me një shumëllojshmëri llotarish dhe jackpots. Një lojtar mund të zgjedhë të luajë për çmime deri në 100,000 £ dy herë në ditë, ose të zgjedhë lotarinë evropiane prej 128 milionë euro. Gjithçka që duhet të bëjnë është të zgjedhin numrat e tyre, të paguajnë për hyrjen dhe të zgjedhin shortet. Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin të blejnë karta gërvishtëse në internet.

Pika kryesore e shitjes për këtë faqe llotarie në internet janë lojërat e saj të lotarisë dhe ato nuk zhgënjejnë. Janë mjaft të bollshme. Janë mbi 20 lotari të ndryshme që lojtarët të zgjedhin. Më të njohurat prej tyre janë:

 • EuroMillions
 • Powerball
 • SuperEnalotto
 • Loto irlandeze
 • Mega Miliona
 • Jackpot Miliona
 • Eurojackpot
 • Luzzu Lotto
 • Cash4Life
 • Powerball në MB
 • Lotto me fat

Një lojtar mund të zgjedhë të luajë çdo llotari në varësi të preferencave të tij dhe opsioneve të tregut.

Pagesat në Jackpot.com

opsionet e pagesës së lotarisë në internet janë mjaft të gjera. Kartat e debitit janë një opsion i mundshëm për lojtarët. Mund të përdoren gjithashtu Neteller dhe Skrill eWallets, si dhe WebMoney dhe Sofort. Pavarësisht se çfarë lloj pagese përdorni, pagesat e lotarisë në internet janë pothuajse të menjëhershme. Veçanërisht, pagesat e lotarisë në internet nëpërmjet PayPal nuk pranohen nga ky ofrues.

Kur bëhet fjalë për pagesën e fitimeve, ata bëjnë çdo përpjekje për të depozituar fonde sa më shpejt të jetë e mundur. Nuk ka kufizime për tërheqjet. Nëse një përdorues fiton shuma më të vogla, ato depozitohen drejtpërdrejt në llogarinë e tyre dhe merren relativisht shpejt. Një llotari më e madhe mund të zgjasë pak më shumë pasi lotaria në internet duhet ta mbledhë atë me ofruesin e tyre të sigurimit përpara se të depozitojë paratë në llogarinë fituese të lojtarit.

Në përgjithësi, tërheqja është e thjeshtë dhe e shpejtë sepse një përdorues do të paguhet drejtpërdrejt pa pasur nevojë të kontaktojë operatorin e lotarisë. Lotaria në internet u garanton lojtarëve fitimet e tyre totale. Prandaj, nëse një lojtar përputhet me të gjithë numrat në një barazim, ai do të marrë të njëjtin jackpot si të gjithë ata që blenë një biletë. Por në varësi të numrit të lojtarëve, disa barazime mund të zgjasin më shumë se të tjerët.

Regjistrimi në Jackpot.com

Faqja është tepër miqësore për përdoruesit dhe ka një dizajn të bukur. Faqja kryesore e drejton përdoruesin në të gjitha seksionet e faqes, duke përfshirë lojëra llotarie. Krijimi i një llogarie është shumë i lehtë. Duhet të klikoni në skedën "Regjistrohu" dhe të plotësoni të gjitha detajet. Pas konfirmimit të llogarisë së tyre, një shportë blerjesh do të shfaqet në faqen kryesore, pikërisht mbi navigimin ndërsa përdoruesit zgjedhin biletat e tyre.

Dizajni i faqes është gjithashtu shumë profesional, me të gjitha llotaritë kryesore të shfaqura në faqen kryesore. Gjithçka që lojtari duhet të bëjë është të zgjedhë në cilën lojë dëshiron të luajë. Më pas ata do të zgjedhin numrat e tyre, do t'i tërheqin dhe do të shkojnë te arkëtari. Identifikimi është i thjeshtë pasi ai thjesht jep informacionin e tij personal siç është plotësuar gjatë regjistrimit.

Përdoruesi më pas do të zgjedhë mënyrën e duhur të pagesës së lotarisë në internet dhe do të vazhdojë të bëjë blerje. Për më tepër, një lojtar mund të zgjedhë të regjistrohet për baste me vlerë një muaji për të shmangur nevojën për t'u kthyer në sit.

Transaksioni përfundon sapo dikush të ketë zgjedhur numrat e tyre, ose të regjistrohet fillimisht në lotari dhe më pas të konfirmojë transaksionin. Atëherë është vetëm një çështje që të ulesh dhe të presësh për rezultatet. Pas çdo shorti, të gjitha rezultatet e lotarisë shfaqen në faqen e lotarisë në internet. Nëse një lojtar fiton, ata kontaktohen me email dhe çmimi dorëzohet sa më shpejt që të jetë e mundur.

Çdo problem i hasur gjatë ose pas regjistrimit do të zgjidhet lehtësisht nga ekipi i mbështetjes së klientit.

Vendet e disponueshme të Jackpot.com

Faqja e lotarisë në internet është e regjistruar dhe rregulluar nga Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar, një nga organet më të rrepta rregullatore në lojërat e fatit. Gjithashtu, Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA) rregullon lotarinë në internet, që do të thotë se është plotësisht në përputhje dhe e ligjshme në shumë vende.

Faqja e lotarisë në internet do të jetë e disponueshme për luajnë në shumicën e vendeve nëse kanë lejet e nevojshme. Megjithatë, vende të tilla si Australia, Belgjika, Danimarka, Franca, Greqia, Polonia dhe Shtetet e Bashkuara nuk e lejojnë këtë ofrues. Para se të vazhdojnë të bëjnë ndonjë pagesë, lojtarët duhet të konfirmojnë se faqja e lotarisë në internet lejohet nga shteti i tyre. Disa ofrues të njohur VPN do t'i ndihmojnë lojtarët të lundrojnë në kufizimet gjeografike, por së pari duhet të konfirmoni disponueshmërinë e një opsioni të përshtatshëm pagese.

Mbështetje në Jackpot.com

Agjentët mbështetës të Jackpot.com janë profesionistë, efikas dhe mjaft të dobishëm. Një lojtar mund të zgjedhë t'i kontaktojë ata nëpërmjet profileve të tyre të mediave sociale në Twitter, WhatsApp dhe Facebook Messenger, të cilat janë opsionet më të mira për të marrë një përgjigje të shpejtë. Edhe pse këtyre nuk u përgjigjet aq shpejt, duhet të merrni një përgjigje brenda pak orësh pasi t'i keni kontaktuar. Koha e përgjigjes do të varet gjithashtu nga koha kur dikush i dërgon mesazh qendrës së mbështetjes.

Përdoruesit mund të përdorin gjithashtu emailin e tyre, të cilit zakonisht i përgjigjen brenda 24 orëve. Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë është i disponueshëm për përdoruesit nga ora 06:00 GMT deri në 22:00 GMT. Linjat telefonike funksionojnë gjithashtu në të njëjtat orë. Prandaj, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm për kohën e tyre lokale në lidhje me periudhën e deklaruar të disponueshmërisë nga llotaria online.

Kontaktet

Telefon: +441515414507
Email: support@jackpot.com
Facebook: https://www.facebook.com/jackpotdotcom/
Cicëroj: https://twitter.com/jackpot_com
Tipari Live Chat mund të gjendet në: https://www.jackpot.com/contact-us

Pse të luani në Jackpot.com?

Lotaria në internet i lejon lojtarët të marrin pjesë në lojërat më të njohura të lotarisë në botë pa pasur nevojë të udhëtojnë në vendin e tyre të origjinës apo edhe të blejnë një biletë të prekshme. Secila prej këtyre seksioneve është e drejtpërdrejtë.

Një lojtar thjesht zgjedh lojën e lotarisë që dëshiron të luajë dhe ai do të drejtohet përmes procesit të lojës ose blerjes. Ajo që është edhe më e mirë për këtë faqe llotarie në internet është se shanset për të fituar dhe paratë e shpërblimit janë identike me ato që do të merrnin nëse do të luanin drejtpërdrejt. Një lojtar është kështu i garantuar të ketë të njëjtën mundësi për të fituar.

Faqja e internetit do të tregojë gjithashtu se sa aksione janë në dispozicion dhe me çfarë çmimi janë. Natyrisht, sa më shumë aksione të blejë një lojtar, aq më e madhe do të jetë pjesa e tij e çdo fitimi. Tipari më i dukshëm i lotarisë në internet është se ofron një shërbim të bazuar në abonim që lejon lojtarët të luajnë llotari specifike automatikisht pa pasur nevojë të regjistrohen çdo herë. Klientët mund të ndryshojnë numrat e tyre të telefonit dhe të ndërpresin abonimin e tyre në çdo kohë.